Doprava

Doprava & doručení

 • Osobní odběr v showroomu u Prahy
  Balíček na vaše jméno připravíme k vyzvednutí na recepci budovy, kde sídlí náš showroom, v Psárech u Prahy. Pohodlně zaparkujete přímo u vchodu do recepce, která je v provozu v pracovní dny od 8. do 15. hodiny. Showroom najdete na adrese: Jesenická 386, 252 44 Psáry. Objednávku můžete na místě také hotově zaplatit.

 • Balíček pošleme do Z-boxu, Z-botu nebo výdejního místa Zásilkovny v ČR
  Vyberte si místo, které vám vyhovuje nejvíce. Cena dopravného je 79 Kč.

 • Balíček pošleme do Z-boxu nebo výdejního místa Zásilkovny na Slovensku
  Vyberte si doručení na výdejní místo nebo do Z-boxu, cena dopravného je 99 Kč.

 

Pokud jsou všechny položky vaší objednávky skladem, balíček připravíme hned následující pracovní den po úhradě objednávky.

 

Platba

 • Bankovním převodem
  Informace k platbě dostanete v emailu s potvrzením přijetí vaší objednávky.

 • Platební kartou online
  Zaplaťte bezpečně a pohodlně online prostřednictvím platební brány Shoptet Pay, pomocí platební karty, služby Apple Pay a Google Pay.

 • Dobírkou
  Při převzetí objednávky na výdejním místě Zásilkovny ji můžete také zaplatit. V závislosti na dostupnosti služeb výdejního místa, hotově nebo platební kartou.
  Cena dobírky je 25 Kč.

 

Vrácení zboží & reklamace

Odstoupení od smlouvy
Není to ono? Pošlete do 14 dnů ode dne převzetí zásilku zpět, buď na adresu showroomu nebo do tohoto výdejního místa. Do balíčku přiložte vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy. Pokud budou vrácené věci v pořádku, tedy nenošené, neprané a bez jakéhokoliv poškození, obratem vám vrátíme kupní cenu za zboží. 

 

Reklamace
Něco není v pořádku? Prosíme o zaslání reklamovaného zboží s vyplněným reklamačním formulářem na adresu showroomu nebo do tohoto výdejního místa.